renovujeme parkety ikona

Profesionální renovace drevěných podlah

Dřevo je tradičním materiálem používaným na podlahy už několik staletí a podlaha přecházela z generace na generaci společně s domem. Jenže dřevěné podlahy ztrácí svou přirozenou krásu běžným denním opotřebením. Přichází na řadu profesionální renovace, kde se dřevo zrenovuje do své původní podoby. Renovace i 300 let starých parket je běžná.

Renovujte, nevyměňujte!

V případě že některé parkety nejsou fyzicky v kondici, je možná výměna za nové dílce, které je možné prakticky sladit do stejného barevného tónu. Podlahy po renovaci vypadají znovu jako nové. V rámci pracovního procesu využíváme bezprašný systém odsávání, kde do ovzduší neuniká žádný prach z broušení. Tím je zaručen bezprašný proces broušení a lepší pracovní podmínky podlaháře. Použitím vysoce kvalitních švédských laků a olejů Bona je zaručena spokojenost našich zákazníků. Práce je rychlá, zdraví šetrná a šetříme životní prostředí.

reovace parket

Pracovní proces krok za krokem

KROK 1 – BROUŠENÍ A KARTÁČOVÁNÍ 

Brusné stroje Bona v kombinaci s brusivy Bona nabízí ucelený systém řešení pro pokládku a renovaci dřevěných podlah. Nářadí a příslušenství jsou doplňkovým sortimentem pro jednodušší pracovní proces každého podlaháře. 

renovujeme parkety
VŠE O PODLAHÁCH